top of page
  • Fatih Yıldırım

Arama Yaptıkça Ağaç Dikeceğiniz Site: EcosiaGoogle, Yandex, Opera gibi bir çok arama motoru deneyimimden sonra yeni keşfettiğim Ecosia favorim oldu.


https://www.ecosia.org/ üzerinden yaptığınız araştırmaların karşılığında dünyanın farklı yerlerinde ağaç dikebilirsiniz! Ayrıca Ecosia'nın ön plana çıkan özellikleri arasında gelir & giderleri her ay paylaşan şeffaflık, çevreye saygı ve kişisel bilgilerimizi reklam için paylaşmayarak gizliliğimizi koruma var. Sürekli tüketime yönlendirildiğimiz, her yerde reklamların olduğu arama motorlarından kullanmak yerine bizi doğa görselleri ile karşılayan ana sayfası olan bir arama motoru kullanmak bile daha güzel bir his gibi geliyor.


https://blog.ecosia.org/ üzerinden de 2014 yılından bu zamana kadar yapılan işleri inceleyebilmeniz mümkün. Milyonlarca ağaç ekilmiş, Burkina Faso'daki çöl diye adlandırılan yerler yeşillendirilmiş ve bunlara ek olarak da insanlara ilham vermek için bir çok da içerik üretilmiş.
Yeni arama motorum Ecosia umarım sizin de kullanmaya başlayacağınız bir tool olur.6 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Yeteneklerini Geliştir #1 Faydalı Pazarlama Önerileri

Son zamanlarda artan girişimcilik seminerlerinde hemen hemen herkes yeteneklerini nasıl keşfedeceğini ve nasıl geliştireceğini merak ediyordu. Ben de bu seriye pazarlama ile ilgili takip ettiğim fayda

Comments


Yazı: Blog2 Post
bottom of page