top of page
  • Fatih Yıldırım

Yeteneklerini Geliştir #1 Faydalı Pazarlama Önerileri

Son zamanlarda artan girişimcilik seminerlerinde hemen hemen herkes yeteneklerini nasıl keşfedeceğini ve nasıl geliştireceğini merak ediyordu. Ben de bu seriye pazarlama ile ilgili takip ettiğim faydalı linkleri sizinle paylaşarak başlamaya karar verdim. Blog yazıları, podcastler ve daha bir çok kaynaktan pazarlamanın dinamiklerini haftalık olarak kendinize hedefler koyarak takip etmenizi öneririm.


1-User Guiding: Pazarlamanın en önemli konusu kullanıcıyı ve hedef kitleyi iyi tanımaktan geçer. User Guiding de bu konudan bakışlar bir çok podcast içeriği arasından en iyilerini bizler için seçerek bir liste yapmış.


2-Seth Godin pazarlama dünyasının en önemli isimlerinden birisi ve kendi blog sitesinde ücretli & ücretsiz içeriklerine ek olarak liderlikten yaratıcı düşünmeye bir çok paylaşımla bizleri besliyor.


3-Neil Patel Youtube kanalında paylaştığı 5-8dk içerikler ile kısa ama öz bilgileri paylaşıyor.


4-Hubspot: Satış ve pazarlama için geliştirdiği ürünlerle ön plana çıkan Hubspot, blog içerikleriyle de ücretsiz ve dataya dayalı bilgileri bizlerle paylaşıyor:


5-Conversion XL: Analiz, dönüşüm ve pazarlama ile ilgili bir çok ücretsiz blog içeriğine ek olarak 1$ gibi bir ücretle izleyebileceğiniz ve hakkını fazlasıyla veren seminerler de bulabilirsiniz. Projenin amacı sizi marketing expert yapmak.


6-Marketo: Pazarlama ile alakalı çok kapsamlı içerikleri ile gelişmeleri yakından takip edebilirsiniz.


7-Mayple: Marketing konusunda seçilmiş, yetenekli kişileri projeler ile bir araya getiren Mayple aynı zamanda bir çok yararlı bilgiyi de blog sayfasından paylaşıyor. Hem kendinizi geliştirip hem de gelişmiş birilerini projenize dahil edebilirsiniz.


Bunlar benim belirli aralıklarla takip ettiğim blog siteleri. Umarım sizin için de fayda sağlayacak içeriklere ulaşmanızı sağlar ve size de vizyon katar.

32 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


Yazı: Blog2 Post
bottom of page